Україна

У справі Одеського НПЗ затримано 19 чоловік у різних регіонах України

Сам завод нарешті повернули державі.

Суворівський районний суд Одеси ухвалив рішення про спецконфіскацію Одеського нафтопереробного заводу. З 2013 року він належав холдингу олігарха-втікача Сергія Курченка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30</strong>.

Відтепер стратегічне підприємство, вартість якого оцінюють у щонайменше 200 мільйонів доларів, повністю перейшло у державну власність. Кабмін незабаром оголосить аукціон з його приватизації.

ВідеоСуд ухвалив рішення про спецконфіскацію одеського нафтопереробного заводу

ТСН. 19:30

Вчора, 20:24

Рішенню районного суду передувала серйозна робота слідчих обласної прокуратури та поліції. Зокрема, один із затриманих заступників керівника заводу уклав угоду зі слідством і вказав на злочинні схеми, які застосовували на підприємстві, щоб не платити податків. Через це державі завдали збитків на понад 2 мільярди гривень. «Особа не не просто визнає свою провину – вона надала нам багато свідчень, вказала місцезнаходження документів, надала нам можливість встановити ще додаткові збитки, завдані державі, аби в подальшому їх відшкодовувати», — пояснив прокурор Одещини Олег Жученко.

Активність правоохоронців у цій справі була помітна не лише в Одесі. «Було затримано 19 фігурантів, затримання відбувалися у Києві, в Борисполі, в Дніпрі та в Одесі. Частина фігурантів перебуває в розшуку», — розповів начальник ГУНП України в Одеській області Дмитро Головін.

Источник: tsn.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close