Україна

У РФ комісія лікарів вирішує питання про можливість знаходження Гриба в СІЗО, — адвокат

У Російській Федерації комісія лікарів вирішує питання про можливість знаходження незаконно засудженого українця Павла Гриба в СІЗО. Про це у Facebook повідомив адвокат Гриба Андрій Сабінін.

Так, за інформацією адвоката, вчора Гриб був вивезений з СІЗО в лікувальну установу.

«Справді, вчора Павла вивозили в лікувальний заклад. Це не пов'язано з погіршенням здоров'я. Комісія лікарів вирішувала питання про можливість знаходження в СІЗО, наявності/відсутності захворювань, що цьому перешкоджають», — написав Сабінін.

Разом з тим, за інформацією адвоката, на даний момент висновку лікарів ще немає, і після обстеження Гриба відвезли назад до СІЗО.

«Письмового висновку поки немає, вихідні. Гриб повернувся в СІЗО. Більше додати нічого», — повідомив він.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з недопуском російською стороною українських лікарів до Павла Гриба.

Зазначимо, що в російському Краснодарі 19-річного українця Павла Гриба заарештували на два місяці до 17 жовтня. Адвокат Гриба уточнив, що його підзахисного утримують в Краснодарі в СІЗО-5 Федеральної служби виконання покарань. Його звинувачують за статтею 205,1 Кримінального кодексу Росії («сприяння терористичній діяльності»).

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вас може зацікавити

Close
Close