Україна

У Польщі мають намір збільшити витрати на оборону через російську загрозу

У Польщі сейм (нижня палата парламенту) переважною більшістю схвалив збільшення витрат на оборону вище рівня, необхідного НАТО, на тлі «російської загрози». Про це повідомляє ABC News.

Так, згідно з документом, в 2020 році витрати держави на оборону повинні становити не менш як 2,1% від ВВП, а в 2020 році — не менше 2,5% від ВВП. У той час як НАТО просить від своїх країн-членів виділяти не менше 2% від ВВП.

Відзначається, що міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич у п'ятницю заявив, що збільшення необхідно в якості відповіді на «загрози зі Сходу», де Росія «використовує силу для досягнення своїх політичних цілей».

Нагадаємо, раніше в Міністерстві оборони Польщі висловили свої побоювання щодо «певних інцидентів» через військових навчань Російської Федерації в Білорусі. Зокрема, заступник міністра оборони Польщі Міхал Дворчік, кажучи про безпеку Польщі, звернув увагу посилення східного флангу НАТО. Він також зазначив, що Польща і НАТО «дуже уважно стежать» за тим, що відбувається на сході.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close