Україна

У Нацполіції прокоментували скандал навколо футбольних матчів у Маріуполі

У Національній поліції прокоментували скандал навколо проведення футбольних матчів у Маріуполі.

Про це повідомив заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін у Facebook.

«Я, як громадянин України та правоохоронець, а також людина, яка перші три важких військових роки прожила та пропрацювала в зоні АТО, можу сказати, що великий футбол на Донеччині вкрай необхідний. Це демонстрація всім, що ми – єдина країна, й наші жителі прифронтових міст нічим не відрізняються від громадян з мирних областей України. Це доказ бандитам в «ДНР» та «ЛНР», що на відміну від них ми живемо, а не існуємо серед мороку, страху та безвиході», — сказав він.

За його словами, у відповідях на численні листи ФФУ і ФК «Маріуполь» станом на травень-червень він надавав особисті гарантії щодо забезпечення безпеки на період проведення футбольних матчів на стадіоні в Маріуполі. 

Аброськін підкреслив, що лише керівництво АТО, правоохоронці, СБУ та поліція Донеччини, враховуючи реальний стан справ, можуть оцінити ризики та надати свої рекомендації щодо проведення чи не проведення матчів в конкретний час.

На думку Аброськіна, наразі «великий футбол вийшов за рамки спортивного життя й футбольні менеджери намагаються використовувати правоохоронні органи для зведення рахунків один з одним та інтриг». 

Нагадаємо, раніше був оприлюднений лист від СБУ до президента ФФУ Андрія Павелка, у якому спецслужби заявили, що «проведення футбольних матчів у Маріуполі є небезпечним та несе загрозу життю учасників  спортивних заходів, в першу чергу терористичного характеру».

Зокрема, з урахуванням того, що Маріуполь розташований поблизу до лінії зіткнення з бойовиками «ДНР», проведення там матчів Чемпіонату України по футболу є небезпечним та недоцільним. Автором листа є заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

До цього батьки футболістів дитячої школи «Динамо» звернулися до президента, прем’єра, голови СБУ та міністра внутрішніх справ із проханням не допустити проведення молодіжного чемпіонату України в Маріуполі. У відкритому листі керівництву країни вони просять перенести ігри на безпечніші поля, розташовані подалі від зони бойових дій.

Раніше батьки зверталися з таким проханням до керівництва Федерації футболу України, але там заявили, що не бачать причин не їхати в Маріуполь. 

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close