Україна

У Міносвіти назвали число російськомовних шкіл в Україні

У Міністерстві освіти і науки України (МОН) назвали число російськомовних шкіл в Україні. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна «Боротьба за мову: чому в ЄС активно критикують український закон про освіту».

«За даними МОН, понад 90% школярів навчаються українською мовою. На мовах національних меншин — близько 400 тис. людина в 700 навчальних закладах», — йдеться в статті.

Згідно з інформацією видання, більшість з учнів нацменшин отримують освіту російською мовою — понад 250 тис. осіб. Це 6% від усіх школярів, а російськомовних шкіл в Україні майже 600.

Відзначається, що крім того, в країні 75 румунських шкіл, куди ходять майже 13 тис. дітей. 70 шкіл з угорською мовою викладання, там навчаються 12,5 тис. осіб. Польських шкіл всього 5, а молдавських — 3, туди ходять тисяча і 500 учнів відповідно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівникам Міністерства закордонних справ і МОН роз'яснити закон про освіту у питанні мов національних меншин.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close