Україна

У Міноборони Білорусі розповіли про застосування авіаційних бомб в рамках “Захід-2017”

У Білорусі на 210 авіаційному полігоні літаки Су-25 116 штурмової авіаційної бази та російські літаки Су-34 відпрацьовують питання знищення НВФ і ДРГ умовного противника шляхом застосування авіаційних бомб, передає УНН з посиланням на Міноборони Білорусі.

“На 210 авіаційному полігоні літаки Су-25 116 штурмової авіаційної бази та російські літаки Су-34 відпрацьовують питання знищення НВФ і ДРГ умовного противника шляхом застосування авіаційних бомб з положення штурмового кола, здійснення пусків некерованих ракет і стрільби з гармат”, – сказано в повідомленні.

Літаками Су-24МР ВКС Росії здійснюється контроль результатів ударів авіації.

читайте також: Танкова армія РФ розпочала підготовку до бойових дій в рамках “Захід-2017”

Крім того, на ділянці місцевості “Дретунь” (Вітебська область) вертольотами Мі-8 і Мі-24 50 змішаної авіаційної бази здійснюється пошук ДРГ умовного противника і НВФ, висадка пошуково-штурмової групи 103 гвардійської повітряно-десантної бригади, її авіаційна підтримка, а також знищення умовного противника в населеному пункті.

Нагадаємо, в спільних російсько-білоруських військових навчаннях “Захід-2017” задіяно 6 військових полігонів на території Білорусі, а також 2 ділянки місцевості Вітебської області.

читайте також: У Міноборони Білорусі розповіли, що відпрацьовували під час першої фази “Захід-2017”

Згідно зі сценарієм, будуть розіграні бойові дії із захисту державної частини кордону на північному заході країни. Зокрема, умовним противником є ​​вигадана територія Білорусі “Вейшнорія”.

Загальна чисельність військового контингенту становить 12,7 тисяч військових з обох країн, з них 10,4 тисяч буде брати участь на території Білорусі.

читайте також: Міноборони Білорусі: військовий конфлікт в результаті навчань “Захід-2017” – виключений

Раніше повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідає навчання.

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 15 =

Close