Україна

У Міноборони Білорусі розповіли про застосування авіаційних бомб в рамках «Захід-2017»

У Білорусі на 210 авіаційному полігоні літаки Су-25 116 штурмової авіаційної бази та російські літаки Су-34 відпрацьовують питання знищення НВФ і ДРГ умовного противника шляхом застосування авіаційних бомб, передає УНН з посиланням на Міноборони Білорусі.

«На 210 авіаційному полігоні літаки Су-25 116 штурмової авіаційної бази та російські літаки Су-34 відпрацьовують питання знищення НВФ і ДРГ умовного противника шляхом застосування авіаційних бомб з положення штурмового кола, здійснення пусків некерованих ракет і стрільби з гармат», — сказано в повідомленні.

Літаками Су-24МР ВКС Росії здійснюється контроль результатів ударів авіації.

читайте також: Танкова армія РФ розпочала підготовку до бойових дій в рамках «Захід-2017»

Крім того, на ділянці місцевості «Дретунь» (Вітебська область) вертольотами Мі-8 і Мі-24 50 змішаної авіаційної бази здійснюється пошук ДРГ умовного противника і НВФ, висадка пошуково-штурмової групи 103 гвардійської повітряно-десантної бригади, її авіаційна підтримка, а також знищення умовного противника в населеному пункті.

Нагадаємо, в спільних російсько-білоруських військових навчаннях «Захід-2017» задіяно 6 військових полігонів на території Білорусі, а також 2 ділянки місцевості Вітебської області.

читайте також: У Міноборони Білорусі розповіли, що відпрацьовували під час першої фази «Захід-2017»

Згідно зі сценарієм, будуть розіграні бойові дії із захисту державної частини кордону на північному заході країни. Зокрема, умовним противником є ​​вигадана територія Білорусі «Вейшнорія».

Загальна чисельність військового контингенту становить 12,7 тисяч військових з обох країн, з них 10,4 тисяч буде брати участь на території Білорусі.

читайте також: Міноборони Білорусі: військовий конфлікт в результаті навчань «Захід-2017» — виключений

Раніше повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідає навчання.

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close