Україна

У Міноборони Білорусі розповіли про роль найманців в сучасних війнах

У Міноборони Білорусі розповіли про роль ДРГ і найманців в сучасних війнах. Про це розповів прес-секретар оборонного відомства РБ Володимир Макаров під час брифінгу, присвяченому спільним військовим навчанням Білорусі і Росії “Захід-2017” в Мінську, передає кореспондент УНН.

“Спільними рисами всіх сучасних військових конфліктів є явно підвищена роль сил спеціальних операцій, інших спеціальних військових формувань в комплексному застосуванні регулярних військ з іррегулярні військовими формуваннями, включаючи незаконні військові формування, приватні військові кампанії, терористичні і екстремістські організації, а також широке використання диверсійних, партизанських і терористичних методів ведення бойових дій”, – сказав Макаров.

читайте також: У Міноборони Білорусі розповіли, що відпрацьовували під час першої фази “Захід-2017”

Він підкреслив, що пріоритетну увагу під час спільних військових навчань Білорусі і Росії “Захід-2017” буде приділено саме протидії диверсійно-розвідувальним групас умовного противника.

читайте також: Перша фаза військових навчань “Захід-2017” завершиться завтра

Зокрема, бойові сценарії будуть розіграні на “Борисовському”, “Доманівському”, “Ружанському”, “Лепельському” та полігоні “Лосвіда” і на двох ділянках Вітебської області. Згідно із сценарієм, спільне командування протистоїть сепаратистським формуванням, так званої “Вейшноріі”, – території умовного противника в західній частині республіки.

читайте також: Міноборони Білорусі: військовий конфлікт в результаті навчань “Захід-2017” – виключений

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − three =

Close