Україна

У Міноборони Білорусі розповіли про роль найманців в сучасних війнах

У Міноборони Білорусі розповіли про роль ДРГ і найманців в сучасних війнах. Про це розповів прес-секретар оборонного відомства РБ Володимир Макаров під час брифінгу, присвяченому спільним військовим навчанням Білорусі і Росії «Захід-2017» в Мінську, передає кореспондент УНН.

«Спільними рисами всіх сучасних військових конфліктів є явно підвищена роль сил спеціальних операцій, інших спеціальних військових формувань в комплексному застосуванні регулярних військ з іррегулярні військовими формуваннями, включаючи незаконні військові формування, приватні військові кампанії, терористичні і екстремістські організації, а також широке використання диверсійних, партизанських і терористичних методів ведення бойових дій», — сказав Макаров.

читайте також: У Міноборони Білорусі розповіли, що відпрацьовували під час першої фази «Захід-2017»

Він підкреслив, що пріоритетну увагу під час спільних військових навчань Білорусі і Росії «Захід-2017» буде приділено саме протидії диверсійно-розвідувальним групас умовного противника.

читайте також: Перша фаза військових навчань «Захід-2017» завершиться завтра

Зокрема, бойові сценарії будуть розіграні на «Борисовському», «Доманівському», «Ружанському», «Лепельському» та полігоні «Лосвіда» і на двох ділянках Вітебської області. Згідно із сценарієм, спільне командування протистоїть сепаратистським формуванням, так званої «Вейшноріі», — території умовного противника в західній частині республіки.

читайте також: Міноборони Білорусі: військовий конфлікт в результаті навчань «Захід-2017» — виключений

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close