Україна

У Львові несподівано зібралося судове засідання у справі Сакварелідзе

Суд розпочнеться, якщо приїде прокурор.

Галицький суд Львова вирішив пришвидшити розгляд запобіжного заходу для колишнього заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе, передає кореспондент ТСН.

Засідання мало відбутись у понеділок, 18 вересня, проте народні депутати, які підтримують Сакварелідзе та й сам політик просили провести засідання раніше. Зазначимо, що політик прийшов до суду у вишиванці.

Суд пішов на поступки та призначив засідання на 18 годину п’ятниці, 15 вересня. У залі присутні всі, окрім прокурора. Якщо він не прийде до суду найближчим часом, то засідання таки доведеться відкласти на раніше визначену дату.

Фото Наталки Волосацької/ТСН

Фото Наталки Волосацької/ТСН

14 вересня у Львові правоохоронці повідомили про підозру Сакварелідзе у переправленні Міхеіла Саакашвілі через кордон. Прокуратура пообіцяла просити найм’якший запобіжний захід — особисте зобов’язання.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в’їхав на територію України через КП «Шегині», що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП «Краковець» у цій же області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті «Перемишль — Київ», однак його затримали через «особу, яка не має підстав для в’їзду в Україну«. 

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

ВідеоДавіду Сакварелідзе інкримінують одразу 3 статті у справі про прорив кордону в пункті Шегині

ТСН. 16:45

Сьогодні, 17:14

Джерело: tsn.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close