Україна

У Криму поліція відпустила активістів і адвоката Курбедінова

В окупованому Криму поліція відпустила активістів і адвоката Еміля Курбедінова, яких затримали під управлінням ФСБ РФ. Про це повідомив Еміль Курбедінов на сторінці в Facebook, передає УНН.

«Ми вийшли з поліції. Все!», — написав він.

Як повідомила Кримська солідарність в Facebook, на бульварі Франка в Сімферополі були затримані активісти і родичі Рената Параламова.

«Близько 15 активістів були затримані, у тому числі і адвокат Еміль Курбедінов, після того, як родичі Ріната Параламова прийшли до начальника ФСБ для роз’яснення з приводу викрадення та побиття Ріната Параламова 13 і 14 вересня 2017р.», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за інформацією з соцмереж, стало відомо, що їм інкримінують несанкціонований мітинг.

Нагадаємо, 15 вересня, в окупованому Криму під управлінням ФСБ поліція затримала активістів, в тому числі адвоката Еміля Курбедінова.

«Хто прийшов подавати скаргу в ФСБ… затримала поліція. На даний момент нам пояснюють, що був якийсь мітинг, хоча це повна нісенітниця. Замість того щоб поговорити з людьми вони почали заарештовувати всіх знову. Зараз ми з хлопцями йдемо в міське управління поліції, я не знаю що нам будуть пред’являти», — повідомив на своїй сторінці в Facebook Еміль Курбедінов.

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close