Україна

У Києві запрацювала система e-health, яка впроваджує електроні черги в поліклініках

Нині до електронної бази підключені понад півсотні амбулаторій. 

До Національного медичного електронного реєстру підключили перший центр первинної медико-санітарної допомоги, йдеться в ТСН.12.00.

Система e-health — це один із кроків впровадження медичної реформи. Вона дає змогу в онлайн-режимі записатись на прийом, побачити розклад лікарів, а в майбутньому зберігатиме й особисті дані пацієнтів та історії хвороби.

Онлайн-запис вже зменшив черги в поліклініках, де випробовують систему. Нині до електронної бази підключені понад півсотні амбулаторій. Увесь Київ система охопить в листопаді.

ВідеоПерший центр медико-санітарної допомоги підключили до національної системи e-Health

ТСН. Ранок

Сьогодні, 07:40

Створення такого електронного майданчика дозволить об’єднати всі поліклініки України в одній базі.

«Пацієнт міста Києва, який є пацієнтом цієї клініки, зможе в будь-якому місті України, в будь-який лікарні, яка є підключена і є клієнтом цієї електронної площадки, зможе нею користуватись: записатись на чергу, обрати лікаря, показати свої призначення, діагнози», — розповідає заступник голови КМДА.

Читайте також:

Старт медичної реформи. Що слід знати про масштабні зміни в охороні здоров'я

«Цей сервіс дозволяє головному лікарю зареєструвати свою поліклініку в центральній системі e-health, ввести, додати всіх лікарів і потім дає можливість лікарям приєднувати до себе пацієнтів. Задяки цьому лікарі з часом будуть отримувати, ми очікуємо на початку наступного року це буде, оплату в залежності від кількості пацієнтів», — каже розробник системи.

Источник: tsn.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close