Україна

У Києві суд повернув у комунальну власність майно на 23 млн гривень

За сприяння Київської місцевої прокуратури №9 із незаконного володіння витребувано два комунальні приміщення площею понад 1 тис. м², вартість яких становить більше 23 млн гривень, що розташовані на вул. Волинська та вул. Очаківська у Солом’янському районі столиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зокрема правоохоронці з’ясували, що право власності на приміщення, в яких розміщувалися підрозділ житлово-експлуатаційної дільниці для обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Київ та медична амбулаторія комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», на підставі неіснуючих рішень судів Донецької області було протиправно зареєстровано за фізичними особами.

«Зважаючи на це, місцева прокуратура звернулась до Солом’янського районного суду Києва з позовами про витребування вказаного комунального майна з незаконного володіння фізичних осіб. На сьогодні позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Києві правоохоронці викрили «схему» привласнення понад 110 млн гривень «Київського електровагоноремонтного заводу».

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close