Україна

У Дніпрі нагородили спортсменів, які представляли Україну на ХV Паралімпійських іграх

ДНІПРО-КИЇВ. 29 вересня. УНН. У будівлі Дніпровської міської ради відбулося урочисте нагородження спортсменів, які представляли Дніпро на ХV Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє кореспондент УНН.

Очільник Дніпра Борис Філатов вручив переможцям та учасникам “Подяки міського голови”, а також грошові сертифікати – за 1 місце – 50 тис. грн; 2 місце – 30 тис. грн.; 3 місце -20 тис. грн.; учасники отримали по 10 тис. грн.

Зазначимо, на ХV Паралімпійських іграх у Ріо збірна України здобула 117 медалей, з них: 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових та посіла третє місце у загальному заліку. Команда України утримала третю світову позицію, поступившись лише Китаю та Великобританії.

У команду паралімпійців входило 235 спортсменів, з них 37 спортсменів з Дніпропетровської області (34 – м.Дніпро). Спортсмени Дніпра показали вражаючий результат: із 37 учасників збірної – 17 переможців, включаючи 6 учасників футбольної команди, яка посіла 1 місце. Так, дніпровці здобули 30 золотих медалей 9 срібних та 8 бронзових.

З них є такі, що завоювали по декілька медалей, а саме:

Дубров Денис (плавання) здобув – 3 “золота”, 3 “срібла” та 2 “бронзи”;
Стеценко Анна (плавання) – 3 “золота”, 1 “срібло”;
Коль Антон (плавання) – 2 бронзових медалі;
Овсій Зоя (легка атлетика) – 1 срібна медаль,  1 “бронза”;
Ботурчук Оксана (легка атлетика) – 2 “срібла”;
Командна золота медаль з футболу (п’ять учасників команди з Дніпра, один – із Нікополя).

фотогалерея

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 4 =

Close