Україна

У Черкасах до суду направлений обвинувальний акт проти в. о. директора аеропорту за фактом хабара

У Черкасах суд спрямований обвинувальний акт проти в. о. директора аеропорту за фактом хабара в 70 тис. гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

«Прокуратурою Черкаської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно виконуючого обов'язки директора КП «Аеропорт Черкаси» Черкаської облради та його пособника, котрі обвинувачуються у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 і ч. 5 ст. 27 3 ч. ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачені протягом червня поточного року вимагали неправомірну вигоду в сумі 70 тис. гривень.

Фото: спрямований обвинувальний акт проти в. о. директора аеропорту (gp.gov.ua)

Відзначається, що вони отримали першу частину хабара в сумі 50 тис. гривень від директора одного з товариств міста за підготовку пакету документів та подальше підписання договору оренди приміщення та земельної ділянки, що перебуває на балансі КП «Аеропорт Черкаси».

 

Фото: спрямований обвинувальний акт проти в. о. директора аеропорту (gp.gov.ua)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура Черкаської області затримала виконуючу обов'язки директора аеропорту на хабарі у 70 тис. гривень.

 

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close