Україна

Вищий антикорупційний суд відпустив президента авіакомпанії МАУ під заставу у 5 мільйонів гривень

Євген Дихне зобов’язаний виконувати покладені на нього обов’язки

Вищий антикорупційний суд застосував до колишнього керівника державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, нині президенту авіакомпанії МАУ Євгену Дихне, запобіжний захід у вигляді застави обсягом у понад 5 млн грн.

Про це інформує 1NEWS.

Повідомляється, що з моменту обрання запобіжного заходу у вигляді застави, у тому числі до фактичного внесення коштів на відповідний рахунок, підозрюваний зобов’язаний виконувати покладені на нього обов’язки.

Він має прибувати за першою вимогою до детективів НАБУ, прокурорів САП; не відлучатися з міста Києва та Київської області без дозволу детективів, прокурорів або суду; повідомляти детективу, прокурору про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками; здати на зберігання до Державної міграційної служби України всі свої паспорти для виїзду за кордон та всі інші документи, що дають право на виїзд з України.

Наголошується, що термін дії обов’язків – до 11 листопада 2020 року.

Як повідомлялося, прокуратура наполягала на застосуванні до президента МАУ Дихне застави у розмірі майже 15 млн грн.

Нагадаємо, колишньому керівнику державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” та начальнику служби орендних відносин повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що завдало понад 16,5 млн гривень збитків підприємству.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close