Україна

Вища рада правосуддя отримала нового керівника

За результатами таємного голосування за кандидатуру Володимира Говорухи на посаду голови ВРП проголосувало 17 членів ВРП, що становить більш ніж половину від конституційного складу ВРП

Вища рада правосуддя обрала Володимира Говоруху головою ВРП.

Про це повідомляє 1NEWS.

Так, ВРП 16 квітня розглянула питання про обрання голови Вищої ради правосуддя. На засіданні сьогодні член ВРП Андрій Бойко запропонував на посаду голови кандидатуру іншого члена ВРП – Володимира Говорухи.

Згідно з протоколом лічильної комісії з виборів голови ВРП за результатами таємного голосування за кандидатуру Володимира Говорухи на посаду голови ВРП проголосувало 17 членів ВРП, що становить більш ніж половину від конституційного складу ВРП.

“Вища рада правосуддя вирішила вважати обраним на посаду голови Вищої ради правосуддя члена Вищої ради правосуддя Володимира Говоруху”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що суддя Київського апеляційного суду Володимир Говоруха 6 березня 2018 року був обраний членом ВРП XV черговим з’їздом суддів України та склав присягу члена Ради, включений до складу Першої Дисциплінарної палати ВРП.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close