Україна

Виконуючим обов`язки директора ДБР став товариш Генпрокурора

У зв’язку з призначенням Ірини Венедиктової Генеральним прокурором, виконувати повноваження Директора Державного бюро розслідувань буде заступник Директора Олександр Соколов. Про це 1News повідомила прес-служба ДБР.

Зазначається, що Соколов приступає до виконання повноважень із 17 березня 2020 року відповідно до частини 1 статті 10, пункту 2 частини 4 статті 10, частини 4 статті 12 Закону України «Про Державне бюро розслідувань».

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада призначила Ірину Венедиктову Генеральним прокурором України. До цього вона була тимчасово виконуючим обов`язки директора ДБР.

Соколов тривалий час працював у правоохоронних органах, зокрема в СБУ та МВС. Також він обіймав посади у Податковій та Прикордонній службах.

У січні 2020 року журналісти «Наших грошей» писали, що Соколов тісно пов`язаний із Венедиктовою.

Олександр Соколов з 2014 року працював в СБУ у Харківській області, звідки родом і сама Ірина Венедіктова. Однак зв’язок між ними простежується не напряму, а через дружину Олександра Соколова – Ганну Соколову.

У своїй декларації за 2018 рік Ганна Соколова задекларувала 125 тис. грн. доходу від ТОВ «Перегрін Кепітал Груп». Це – юридична фірма, засновницею якої є Наталія Колесник. Очевидно, йдеться про свекруху Венедіктової – матір її чоловіка, Дениса Колесника.

Сама Ірина Венедіктова має і прямий зв’язок із юридичною фірмою «Перегрін». В той період, коли Ганна Соколова отримувала від цієї фірми доходи, Венедіктова офіційно була радницею цього підприємства.

Соколов виграв конкурс на посаду заступника глави ДБР у січні 2020 року.

Останні новини

Back to top button