Україна

Вибух у дворі Вищого антикорупційного суду пов’язали зі справою Миколи Мартиненка

Вибух стався на місці, де зазвичай паркує автомобіль суддя, яка головує у цій справі

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду, яка здійснює судовий розгляд об’єднаного кримінального провадження щодо завдання збитків ДП НАЕК “Енергоатом” та ДП “Схід ГЗК”, звернулася із повідомленням про втручання у діяльність суддів щодо здійснення правосуддя до Голови Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора.

Основним фігурантом цієї справи є колишній депутат Ради від “Народного фронту” Микола Мартиненко, – інформує 1NEWS.

Як стверджують у суді, адвокати систематично “зверталися до суду із очевидно безпідставними заявами та клопотаннями”, неодноразово порушували порядок у судовому засіданні, критикували суддів у ЗМІ, щоб перешкодити процесу. Один з адвокатів ще до завершення розгляду справи наполягає на порушенні суддями права на захист та ініціює питання про притягнення суддів до кримінальної відповідальності, зазначили у пресслужбі.

Вибух у дворі ВАКС стався на місці, де зазвичай паркує автомобіль суддя, яка головує у справі; цей інцидент став останнім епізодом, який переконав суддів у погодженому втручанні з боку адвокатів, зазначили в суді.

“Заключним кроком, який дав суддям упевненість в тому, що зазначене вище є саме узгодженими діями щодо втручання у діяльність суддів, став випадок із вибухом невідомого пристрою на місці, де паркує автомобіль головуюча у справі. Ураховуючи всі обставини, колегія суддів ВАКС розцінює дії сторін у зазначеній справі, як втручання у діяльність суддів”, – йдеться у заяві ВАКС.

Джерело: ВАКС

Back to top button