Україна

ВВС перевела на рахунок Президента України 50 тис фунтів

Британська компанія суспільного телерадіомовлення ВВС переказала президенту України Петру Порошенку 50 тис. фунтів стерлінгів компенсації за публікацію недостовірної інформації. Про це Глава держави заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Сьогодні на мій рахунок надійшов перший транш у 50 тис. фунтів, які ВВС заплатила як компенсацію як вибачення. Кожна копійка з цих коштів зараз буде переказана на благодійність», – сказав президент.

Порошенко підкреслив, що вперше за історію британської корпорації чинний глава держави виграв у суді «кейс» і захистив честь України і свою репутацію.

50 тис. фунтів стерлінгів, які ВВС перерахувала на рахунок Порошенку, за його словами він має н6амір віддати армії.

Нагадаємо, у вересня 2018 року Президент України Петро Порошенко подав до суду на британську медіакомпанію BBC за наклеп. Приводом для судового позову стала публікація про те, що Порошенко нібито заплатив за зустріч з президентом США Дональдом Трампом 300 тисяч фунтів.

Адвокати глави української держави заявили, що публікація «завдала шкоди репутації Порошенка, що особливо небезпечно, оскільки той активно просуває в Україні антикорупційні кроки».

У лютому 2019 року суд в Лондоні визнав публікацію некоректною і ВВС вибачилась перед Президентом України. Згодом з сайту медіакомпанії зняли згадану публікацію.

Міжнародна агенція новин Reuters також видалила матеріал про те, що українська сторона нібито заплатила гроші за те, аби продовжити зустріч президента Петра Порошенка з Дональдом Трампом. «Матеріал від 23 травня 2018 року під назвою «Україна заплатила адвокату Трампа Коену, щоб організувати переговори в Білому домі – BBC», видалений після повідомлення з боку BBC про те, що її повідомлення було некоректним», – йдеться у повідомленні Reuters.

Останні новини

Back to top button