Україна

ВВП України в січні скоротився на 0,5 %

Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України в січні 2020 року скоротився на 0,5%. Такі дані опублікував Департамент стратегічного планування і макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

У відомстві зазначили, що з початку 2020 року майже всі види економічної діяльності, які формують динаміку зведеного індексу виробництва товарів та послуг за основними видами економічної діяльності (СІП), крім будівництва та внутрішньої торгівлі, продемонстрували скорочення виробництва.

Мінекономіки

“Як результат, у січні 2020 року зменшення СІП становило 2,6%, і, відповідно, скорочення ВВП оцінено на рівні 0,5%”, – йдеться в документі.

Мінекономіки

За даними Мінекономіки, у 2020 році продовжиться реформування в усіх сферах економіки, модернізація промислового комплексу, активне оновлення інфраструктурних об’єктів.

“Дія факторів, які впливали на розвиток економіки у 2019 році, на тлі вже сформованих у попередні періоди структурних дисбалансів і накопичених проблем, а також ризиків, пов’язаних з розповсюдженням коронавірусу (Covid-19) у світі, і можливе зниження темпів розвитку світової економіки, буде трохи стримувати зростання економіки в цілому, особливо в I кварталі року”, – підсумували у відомстві.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві економіки заявили, що уряд ставить перед собою за мету збільшення ВВП країни на 40% за п’ять років

Back to top button