Україна

Вторгнення РФ – Генсек НАТО заявив, що ядерна загроза – частина нинішньої реальності – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Генсек НАТО Єнс Столтенберг
Фото з відкритих джерел

Агресивні дії Росії непокоять, наголосив Єнс Столтенберг

Ядерна загроза – це частина сьогоднішньої реальності. Про це під час брифінгу заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Трансляцію вів “UKRlive”.

Генсек НАТО, відповідаючи на запитання журналістів, чи, з огляду на вторгнення РФ в Україну, існує ядерна загроза, зазначив: “Щодо ядерної загрози – це частина сьогоднішньої реальності”.

Єнс Столтенбенрг додав, що дискусію з цього приводу проведуть завтра, під час саміту НАТО.

“Агресивні дії Росії нас непокоять, ми розуміємо, що реальність змінюється, і ми говорили це з лідерами, коли була зустріч у Європі, як на це реагувати, як можуть розвиватися події далі в цій реальності, безпековій реальності. Усе, що ми хочемо сказати, що ми і далі будемо відстоювати цінності демократії. Це буде мати важкі наслідки на нашу безпеку, на нашу відповідь, на реакцію НАТО. Як будуть розвиватися стосунки з Росією? Це буде нова реальність, нова Європа. Після вторгнення, яке ми бачили сьогодні, ми дуже координуємо потужно і ретельно між всіма країнами членами, партнерами, координуємо всі дії. Ми намагаємося зробити все для того, щоб запобігти нападу Росії”, – сказав Єнс Столтенберг.

1News за темою: В Україні не йдеться про створення ядерної зброї, – Данілов

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні вводять воєнний стан у зв’язку із вторгненням Росії на територію України.

Україна прийняла рішення розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією. Про це під час брифінгу в ОП заявив президент України Володимир Зеленський.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button