Україна

Встановлено підозрюваного у вбивствах у Бучі

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Встановлено підозрюваного у вбивствах у Бучі

Фото: Скриншот

Встановлено першого підозрюваного у вбивствах у Бучі

Командир підрозділу нацгвардії РФ Сергій Колоцей вбивав і мучив мирних жителів Київської області, повідомляє генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

 

Встановлено першого підозрюваного у вбивствах у Бучі – командира підрозділу нацгвардії РФ Сергія Колоцея. Про це повідомляє генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

 

“Це фото стало одним із символів звірств у Бучі – тіла розстріляних цивільних зі зв’язаними за спиною руками на вулиці Яблонській. На фото три жертви, четвертий убитий у кадр не потрапив. У трьох вогнепальних пораненнях голови, у четвертого чоловіка прострілені внутрішні органи та скелет. Всі вони стали жертвами окупантів”, – повідомляє Венедіктова.

 

 

На другому фото – командир підрозділу Управління федеральної служби військ нацгвардії Росії Ульяновської області.

 

“На білоруському поштовому відділенні з колегами-військовослужбовцями відправляє намародерене по домівках наших співвітчизників. Його “подарунок” з України до Ульяновська – капот автомобільного багажника”, – описує фото генпрокурор.

 

За повідомленням Венедіктової, саме цей військовослужбовець убив 18 березня чотирьох беззбройних чоловіків у Бучі.

 

“29 березня він же катував, змушуючи зізнатися у підривній діяльності проти російської армії ще одного цивільного. Він забрав проукраїнськи налаштованого місцевого жителя “на підвал”, де бив його руками, прикладом автомата та гардою ножа. Чоловіка вивозили на місце страти, де, імітуючи розправу, стріляли біля його вуха. Окремим збоченим видом знущання та залякування потерпілого був примус його нюхати мертву людину”, – додала Венедіктова.

 

Прокурори Бучанської окружної прокуратури повідомили росгвардійця про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням та інших порушеннях законів та звичаїв війни, поєднаних із умисними вбивствами. Перевіряється його причетність до інших убивств у Бучі.

 

“Якщо ви упізнаєте цього російського військовослужбовця і маєте свідоцтво про його причетність до інших звірств – надсилайте докази на наш єдиний хаб або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75; Бучанська окружна прокуратура: 063-530-69-06”, – йдеться у повідомленні генпрокурора.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button