Україна

Встановлено особи 10 російських мародерів у Бучі

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Встановлено особи 10 російських мародерів у Бучі

Фото: Офис генпрокурора

Російські мародери “засвітилися” в Білорусі

Російські військові забирали приватне майно в містян – від спідньої білизни й одягу до великої побутової техніки.

 

Правоохоронці встановили особи 10 військовослужбовців РФ, які пограбували майно жителів міста Буча Київської області. Мародерів оголосять у міжнародний розшук, повідомив Офіс генерального прокурора в четвер, 2 червня.

 

 

 

“За процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора встановлено і повідомлено про підозру в порушенні законів і звичаїв війни 10 військовослужбовцям РФ, які розграбували майно цивільного населення Бучанської міської територіальної громади Київської області (ч.1 ст.438 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

 

За інформацією прокуратури, з 24 лютого по 31 березня нинішнього року військовослужбовці військової частини нацгвардії РФ під час окупації Бучі розграбовували цінності місцевого населення.

 

“Винятково для особистої наживи російські військові забирали приватне майно містян, яке ніяк не могло бути використане у військових цілях: від спідньої білизни й одягу до великої побутової техніки”, – наголошується в повідомленні.

 

У прокуратурі зазначають, що після звільнення територій Київської області окупанти з білоруського міста Мозир поштовими відправленнями пересилали родичам награбоване в Україні майно.

 

“Наразі вирішується питання про оголошення підозрюваних у міжнародний розшук” – додали в наглядовому відомстві.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button