Україна

ВР відправила на доопрацювання закон про підвищення довіри між банками та їх клієнтами

Верховна Рада України відправила на повторне перше читання в профільний комітет законопроект №6027 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення довіри між банками та їх клієнтами». Таке рішення підтримали 237 депутатів Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

За основу документ підтримали лише 207 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Законопроект спрямований на законодавче врегулювання прогалин, які використовуються боржниками для уникнення виконання своїх зобов'язань.

Кінцевою метою законопроекту є зменшення ризиків для банківських установ в ході здійснення кредитних операцій, що, у свою чергу, безумовно, буде сприяти забезпеченню активного застосування кредитування як фінансового інструменту, зниження вартості кредитних ресурсів і, відповідно, полегшення доступу суб'єктів господарювання та фізичних осіб до користування банківськими продуктами

Автори документа підкреслювали, що прийняття проекту забезпечить вирішення проблемних питань, які створюють системні перешкоди для відновлення кредитування національної економіки і роблять додаткові ризики діяльності національних та іноземних інвесторів.

237 «за» — повернення до комітету на повторне І читання#ЗП6027 про підвищення довіри між банками та їх клієнтамиhttps://t.co/TkNXBzbOFv pic.twitter.com/rkRoVvkqSA

— Верховна Рада (@verkhovna_rada) June 20, 2017

Нагадаємо, у Нацбанку розповіли, що заважає відновленню повноцінного кредитування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Источник: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close