Україна

“Восєм лєт бамбілі Туапсе”. Свіжа порція мемів

[ad_1]
 Восєм лєт бамбілі Туапсе . Свіжа порція мемів

Українські безпілотники втретє за два тижні вдарили по нафтопереробному заводу в російському Туапсе.

В ніч на 28 квітня нафтопереробний завод в південноросійському місті Туапсе втретє за два тижні опинився під ударом українських безпілотників. Масштабна пожежа на підприємстві, реакція на це росіян і нафтовий дощ у місті – знову стали темою свіжих жартів від наших громадян.

Korresponden.net зібрав найсмішніші меми, які постять користувачі через екологічну катастрофу у наших “сусідів”.

 
Нагадаємо, Генштаб підтвердив, що українські військові в ніч на вівторок здійснили нове ураження нафтопереробного заводу Туапсинський у Краснодарському краї РФ. У Туапсе через пожежу на НПЗ призупинили подачу води.
 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button