Україна

Водоконали зможуть знімати дані за обсягами води онлайн

Мобільний оператор компанія “Vodafone Україна” спільно з водоканалами України розпочинає пілотний проект “Розумний облік” на базі мережі NB-IoT (мережа інтернету-речей), інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу оператора.

“На вузли комерційного обліку води в інфраструктурі водоканалів встановлюють обладнання, за допомогою якого в онлайн-режимі знімають і передають дані за обсягами подачі води. Послуга дасть змогу автоматизувати процес збору даних, їхню обробку та управління”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією оператора, водоканали, які беруть участь у пілотному проекті, отримують доступ до web-кабінету з інформацією про комерційне використання води, зручний інструмент для планування та аналітики, а також можливість автоматичного завантаження даних у свої інформаційні бази та системи.

Наразі пілотні проекти запущено у м. Суми та Вишневому Київської області. Компанія також планує співпрацю з п’ятьма містами, серед яких і міста-мільйонники, і районні центри.

Після завершення пілотного проекту планується комерційний запуск послуги “Розумний облік” для водоканалів, у подальшому – для інших постачальників послуг ЖКГ.

Крім того, планується розвивати послугу в таких напрямах, як технологічний облік ресурсів, квартирний облік, білінг.

“Основним критерієм для участі у проекті є відкритість і готовність водоканалів впроваджувати у робочий процес нові технологічні рішення”, – зазначає оператор.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close