Україна

Влітку може з’явитися новий поїзд до Чехії

Чеський найбільший приватний залізничний перевізник RegioJet планує влітку 2020 року відкрити маршрут між Прагою і станцією Мостиська-2 у Львівській області, інформує 1NEWS.

Наприкінці 2019 року оператор подав заявку до Адміністрації залізничного транспорту Польщі (UTK) про можливий запуск своїх поїздів по маршруту Прага – Перемишль – Медика (на кордоні з Україною).

Компанія має намір почати пасажирські перевезення з Праги через Пардубіце, Остраву, Богумін (Чехія), Краків, Жешув, Перемишль, Медика (Польща) до станції Мостиська 2, що у Львівській області.

“Ми підтверджуємо, що цей запит було отримано. Зараз він перевіряється з точки зору повноти та відповідності вимогам положень про надання так званого відкритого доступу. Цілком можливо, що перевізника буде викликано для усунення формальних недоліків. Оператор вказав у заявці, що він хотів би виконувати перевезення за маршрутом Мостиська-Прага з 14 червня 2020 року”, – сказав прессекретар Адміністрації залізничного транспорту Польщі Томаш Франківскі.

У свою чергу в RegioJet обіцяють запропонувати комфортні умови поїздки за ціною, яка буде конкурентоспроможною в порівнянні з автобусними і авіаперевезеннями.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close