Україна

Влітку 2019-го в Україні були продані найдорожчі автомобілі в історії

За літній період 2019 року в Україні було продано найдорожчі в історії автомобілі. Про це пише AUTO-Consulting, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Як зазначається, влітку в Україні було зафіксовано зростання продажів нових автомобілів на 18%. Більш того, літні місяці виявилися найуспішнішими з продажів, починаючи з 2014 року. Зусиллями всіх дилерів було продано майже 23 тисяч нових автомобілів.

Так, найпопулярнішим авто в Україні за підсумками 3-х літніх місяців став KIA Sportage.

Топ-10 лідерів виглядають так: KIA Sportage, Renault Duster, Renault Logan, Toyota RAV4, Renault Sandero, Toyota Land Cruiser Prado, Skoda Octavia, Hyundai Tucson, Nissan Qashqai і Toyota Camry.

Але найнесподіваніші результати були зафіксовані у вартості проданих влітку авто, пише видання. Відразу кілька рекордів було поставлено в червні і липні 2019 року.

Абсолютний рекорд вартості автомобіля встановив броньований Mercedes-Benz S600 – понад 800 тисяч доларів. На його тлі кілька проданих влітку Rolls-Royce (Phantom і Cullinan) за ціною 570-670 тисяч доларів виглядають не настільки вражаюче.

Крім того, українці придбали кілька Bentley Bentayga і Continental GT і GTC за ціною в районі 300-380 тисяч доларів, Lamborghini Urus за 280-300 тисяч доларів, Aston Martin DBS за 380 тисяч доларів.

Були також продані Range Rover, Porsche Cayenne і 911 за ціною близько 240 тисяч доларів. Всього ж за 3 літніх місяці було продано близько сотні дорогих люксових автомобілів ціною понад 200 тисяч доларів.

Нагадаємо, у «маминого прокурора» Стороженка знайшли «безкоштовний» автопарк і нерухомість, що в 2,5 рази перевищує його дохід.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський підписав закон про відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення в Україну авто з іноземною реєстрацією.

Back to top button