Україна

Власник «Premier Palace» купує три готелі в Києві і Львові

Покупця пов'язують з російською групою «VS Energy»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розгляд заявки на покупку кіпрською компанією «Pumori Enterprises Investments» понад 50% частки в статутному капіталі «Хотел Проперті».

Про це повідомляє 1NEWS.

«Хотел Проперті» володіє готелем «Славутич» і готельним комплексом «Либідь» у Києві.

За даними єдиного держреєстру юросіб, засновником «Хотел Проперті» є кіпрська компанія «Шелтерок Інвестмент», а кінцевим бенефіціаром – Іоанніc Агіцос.

Також АМКУ розгляне заявку «Pumori Enterprises Investments» на покупку понад 50% акцій туристично-готельного комплексу «Дністер» у Львові. У 2012 році «Pumori» придбала 50,51% акцій «Дністра».

«Pumori Enterprises Investments» володіє 62% акцій готелю «Premier Palace» і 16% готельного комплексу «Русь». Обидва готелі входять в мережу «Premier Hotels and Resorts», яка управляє 18 готелями в 13 містах.

«Pumori Enterprises Investments» пов’язують з російською групою «VS Energy» бізнесменів РФ Євгена Гинера, Михайла Воєводіна, Сергія Шаповалова та члена Ради Федерацій Росії Олександра Бабакова.

У 2017 році «VS Energy» поміняла офіційних бенефіціарів на громадян Латвії, Словаччини та Німеччини. Ці особи вказані в держреєстрі як бенефіціари Східноєвропейської готельної компанії, яка володіє 12,7% акцій готелю «Premier Palace».

Джерело: АМКУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close