Україна

Влада столиці назвала єдине можливе місце для розгортання мобільного шпиталю

Столична влада розглядає можливість розміщення мобільного шпиталю для прийому хворих на коронавірус на території біля Олександрівської лікарні, повідомляє 1NEWS з посиланням на Сьогодні.

«Якщо такий госпіталь і з’явиться, то він розміщуватиметься на території біля Олександрівської лікарні. Іншого варіанту просто немає. І ніде додатково цей госпіталь відкривати не будуть», – заявив Роман Ткачук, директор Департаменту муніципальної безпеки Київської міської держадміністрації.

Він додав, що це пропозиція міста у виборі місця під такий шпиталь. І її зараз відстоюють чиновники, всупереч вже названим раніше трьом можливим локаціям.

У скільки обійдеться розгортання госпіталю і скільки коштуватиме обладнання для нього, Ткачук не відповів. Він пояснив, що зараз рано про це говорити.

«У нас є мобільний рятувальний госпіталь ДСНС України. Також є чотири військові шпиталі, які можна розгорнути в разі потреби. Це все польові шпиталі … Але говорити про це поки рано. Тим більше в столиці! У Києві розв’язувати проблему за рахунок госпіталів за умови невикористаної медичної бази – це просто смішно. Розгортання такого госпіталю – це крайня міра, яка може бути виконана в разі погіршення ситуації», – додав Ткачук.

Те, що в місті достатня кількість ліжок для прийому хворих, підтверджують і в Держпродспоживслужбі Києва.

«Відкриття такого госпіталю поки не обговорюється. Можливість його розгортання – зона відповідальності Кабміну. У Києві сьогодні досить ліжок в лікарнях, які оснащуються кисневими точками. У Києві близько 30 лікарень, які можу стати госпіталями для прийому хворих… Зараз у нас є додатково 5000 ліжок для прийому хворих. Цього для Києва на цьому етапі цілком достатньо», – заявив Олег Рубан, очільник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві.

 

 

 

Останні новини

Back to top button