СвітУкраїна

Влада Італії призупинила ліцензію лоукостера, який здійснює найбільше перельотів між Україною та Італією

Авіаційна влада Італії ENAC, 29 грудня оголосила про призупинення дії ліцензії лоукоста Ernest Airlines на перевезення пасажирів і вантажів з 13 січня 2020 року. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Авіаперевізнику заборонили продаж квитків, проте надали можливість виконувати перельоти в піковий період перевезень в новорічні свята з метою захисту пасажирів, які вже мають куплені квитки.
Лоукост є найбільшим гравцем на ринку перельотів між Україною та Італією. Маршрутна мережа авіакомпанії включає чотири напрямки з Києва, чотири з Львова, один з Одеси і два з Харкова.

Призупинення ліцензії обґрунтовується регулятором регламенту, який містить загальні правила надання авіаційних послуг в межах ЄС.

У ENAC додали, що якщо Ernest Airlines надасть необхідні гарантії, передбачені правилами ЄС, припинення дії ліцензії може бути скасовано.

У Ernest Airlines повідомили, що зараз йде робота з Італійською авіаційною владою і фундаторами для врегулювання ситуації і відкликання рішення про призупинення ліцензії.

Ernest є найбільшим гравцем на ринку перельотів між Україною та Італією. Маршрутна мережа авіакомпанії включає чотири напрямки з Києва, чотири з Львова, один з Одеси і два з Харкова.

Нагадаємо, Італійський лоукостер планує відкрити п’ять нових маршрутів з України.

Як повідомлялося, італійська авіакомпанія Ernest Airlines призупинить польоти за маршрутами Київ-Генуя, Харків-Рим і Харків-Мілан на зимовий сезон 2019/2020 років.

Останні новини

Back to top button