Україна

Визначено перелік пам’ятних дат, які українці відзначатимуть в 2018 році

Верховна Рада визначила перелік пам’ятних дат і ювілеїв для урочистого відзначення на державному рівні у 2018 році, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

За ухвалення відповідного проекту постанови № 7274 в цілому проголосували 228 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Зокрема, проектом передбачено відзначення на державному рівні: 310 років з дня Батуринської трагедії; 100 років з дня початку «червоного терору» – злочинної репресивної політики комуністичного режиму; 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Окрім того, у перелік включено заходи з відзначення 75 років з часу Корюківської трагедії. Всього перелік дат і ювілеїв викладений на дев’яти з половиною аркушах.

Згідно з постановою, метою відзначення цих подій в історії України є «консолідація та розвиток історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв».

Нагадаємо, що в уряді визначилися – як українці будуть відпочивати на свята у 2018 році.

Кабінет міністрів затвердив розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2018 році». Таке рішення міністри ухвалили на засіданні уряду.

 

 

 

Back to top button