Україна

Військові капелани зібралися на з’їзд

“Наш воїн нас захищає! Він жертвує собою в ім’я миру! А ми з вами прокладаємо дорогу, яка веде до цього миру. Ми маємо показати Бога серед своїх воїнів, щоби та військова частина, щоб ті серця військовослужбовців не пропустили часу Божих відвідин!” ‒ підкреслив Глава УГКЦ, говорячи про важливість місії військового капеллана, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

У коментарі для Департаменту інформації отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту військового капеланства, розповів, що цей з’їзд є особливим, адже він є перший, на якому присутні 32 капелани, які офіційно працевлаштовані у військових частинах.

“На з’їзді ми, військові капелани, заслухаємо як відбувається служіння військових капеланів у трьох силових структурах: у Збройних силах України, у Національній гвардії України і Державній прикордонній службі України”, – розповів священик.

Нагадаємо, що греко-католицькі капелани одні з перших підтримали ЗСУ у 2014 році. В УГКЦ наразі є 161 військовий капелан, а з початку АТО церквою було здійснено понад 600 ротацій.

 

Back to top button