Україна

Війна та тарифи є головними турботами українців – опитування

Згідно із результатами дослідження споживчих настроїв українців компанією The Nielsen Global Consumer Confidence and Spending Intentions Survey, наші співвітчизники найбільше стурбовані війною на Донбасі та зростаючими комунальними тарифами, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

 

Абсолютна більшість українців продовжує вважати, що країна перебуває у стані кризи. Кількість занепокоєних кризою співвітчизників скоротилася з 95% в IV кварталі 2016-го до 91% у ІІ кварталі 2017-го.

Також українці занепокоєні війною на Донбасі – 34%. Поряд із цим у списку головних проблем, що турбують споживача, перше місце посідає зростання тарифів на комунальні послуги – 28%. Друге та третє місце в рейтингу причин для занепокоєння посідає зростання цін на продукти харчування – 21% і стан економіки – 19%.

Для порівняння, у Європі тероризм та імміграція лідирують серед основних причин стурбованості людей у II кварталі 2017 року – 27%.

Варто також відзначити, що у 25% українських споживачів не залишається вільних коштів після покриття покупки товарів першої необхідності.

“Ті, у кого вони залишаються, витрачають вільні гроші на новий одяг (33 відсотки), на відпустку (28 відсотків) і роблять заощадження (25 відсотків)”, – йдеться у повідомленні.

Дослідження глобальної споживчої довіри Nielsen проводили з 9 по 27 травня 2017 року. Всього опитали понад 30 тис. онлайн-споживачів з 63 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи, Латинської Америки, Близького Сходу, Африки та Північної Америки.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close