Україна

Віце-прем’єр міністр України Олег Уруський потрапив у великий скандал в Туреччині – ЗМІ

Мова йде про порушення карантинних заходів та спробу підкупу

Віце-прем’єр міністр України Олег Уруський оскандалився, порушивши закони Туреччини під час перебування на території держави.

Повідомляється, що мова йде про порушення карантинних заходів та спробу підкупу, – інформує 1NEWS з посиланням на Телеграм-канал “Україна 24”.

Під час офіційного візиту до Туреччини, 26-29 серпня 2020 року, міністр перебував на обіді з турецькими бізнесменами в готелі Çırağan Palace Kempinski, що в Стамбулі.

Під час обіду він і депутат від “Слуги народу” Микола Галушко покинули прийом і зажадали від турецького посла Сігібі автомобіль з охороною для доставки їх в готель, де проходило весілля дочки українського бізнесмена Іллі Павлюка.

“Гостям на весіллі і самому Уруському було плювати на те, що в ці дні в Туреччині була заборона на проведення будь-яких заходів у зв’язку з карантином, але за якісь заслуги, мабуть за обіцянки Уруського продати туркам пакет акцій “Мотор Січі”, весілля їм дозволили”, – пише Телегграм-канал.

При цьому підкреслюється, що свято викликало обурення у місцевих жителів, в результаті чого була викликана поліція.

За даними ЗМІ, тепер Уруський і всі гості зареєстровані там як порушники. Він повинен буде відповісти за турецькими законами. Українські дипломати навіть сформували звіт про дану подію, і він був переданий главі МЗС і прем’єру.

Нагадаємо, Ілля Павлюк віддав дочку Софію заміж за члена “Слуги народу” Дмитра Радченка ще 30 серпня 2020 року.

Виїзна церемонія відбулася в елітному готелі “Палац Чираган” всесвітньо відомої мережі Kempinski на березі Босфору.

Останні новини

Back to top button