Україна

Вищий господарський суд розгляне питання нічного продажу алкоголю в Києві

Вищий господарський суд України 25 липня цього року приступить до розгляду касаційної скарги Київської міської ради на рішення суду апеляційної інстанції у спорі із АМКУ щодо запровадження заборон на продаж алкоголю вночі, інформує 1News з посиланням на УНН.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, раніше за позовом Київського обласного відділення АМКУ Господарський суд Києва зобов’язав Київраду скасувати її рішення від 22 вересня 2016 року про обмеження реалізації алкогольних напоїв та пива, посилаючись на те, що в ньому є порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Після цього Київрада звернулася зі скаргою на це рішення до Київського апеляційного господарського суду, який відмовився її задовольнити і залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Потім, Київська міська рада звернулася до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою.

«Призначити розгляд касаційної скарги у засіданні Вищого господарського суду України на 25 липня 2017 року о 10 год. 50 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, кімн. 302», — йдеться в ухвалі суду.

За словами юриста В.Білоцького, депутатам Київради загрожує кримінальна відповідальність за заборону продажу алкоголю вночі.

Раніше, Верховний суд України одного разу вже визнав незаконність нічних обмежень продажу алкоголю.

Додамо, що, за словами експертів, заборона реалізації алкоголю вночі стимулює торгівлю сурогатами.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close