Україна

Visa та “ПриватБанк” запустили в Україні проект оплати покупок за допомогою відбитка пальця

Міжнародна платіжна система Visa та “ПриватБанк” запустили в Україні пілотний проект технології біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця. Про це повідомляє прес-служба банку, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Уперше в Україні – можливість оплатити просто пальцем! Жодних карток, ПІН-кодів і навіть телефонів на фестивалі Belive”, – сказав в. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи Visa Дмитро Крепак, передає прес-служба.

Відзначається, що першими оплатити свої покупки без готівки, карток і смартфонів змогли відвідувачі фестивалю Belive в Києві, які оформили картки Visa “ПриватБанку”.

Для того, щоб оплатити пальцем, необхідно “прив’язати” його відбиток до своєї картки. Після цього прикласти палець до зчитувача біометричних даних в торговельних точках, що підтримують цю технологію.

На думку банку, технологія буде цікава насамперед малому та середньому бізнесу, вуличним торговцям, оскільки приймати платежі можна за допомогою власного смартфону або планшета та спеціального біометричного сканера.

Нагадаємо, на початку року Visa підготувала банківські карти з вбудованим дактилоскопічним сканером.

Visa запустила пілотний проект свіжої біометричної платіжної картки з подвійним інтерфейсом (чіп і безконтактний метод) разом з Mountain America Credit Union і Bank of Cyprus.

Back to top button