Україна

Вінниця відмовилась від новорічної ялинки через covid-19

Цього року головної ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича у Вінниці не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Таке рішення, за його словами, аргументовано епідеміологічною ситуацією.

«Ще у жовтні на сесії міської ради було виділено 83 мільйони гривень на створення додаткових «ковідних» ліжок у наших міських закладах та облаштування кисневих точок, придбання для лікарень додаткового обладнання, забезпечення потреби до кінця року в медикаментах, засобах захисту для медиків та збільшення муніципальних надбавок для «ковідних» бригад.  І наші міські лікарні мають все необхідне для надання допомоги хворим.  Але на сьогоднішній день ситуація по захворюваності досить тривожна: чи не щодня в Україні з’являються нові антирекорди. Я щиро бажаю, щоб новорічні свята вінничани зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не наражали себе та рідних на небезпеку підхопити вірус», – пише Моргунов.

Міський голова Вінниці додав, що святкова ілюмінація на магістральних вулицях буде збережена. Також буде прикрашений центр міста.

«Обов’язково встановимо на Майдані Незалежності вертеп, як ми це робили в минулі роки. Прошу всіх, коли будете робити фото на фоні цих локацій, дотримуватись соціальної дистанції та пам’ятати про інші прості правила, які дозволяють зберегти здоров’я собі і близьким людям», – зазначив Моргунов.

Останні новини

Back to top button