Україна

Військові виконали бойові стрільби вдень та вночі в рамках підготовки до бригадних тактичних навчань

КИЇВ. 29 вересня. УНН. В рамках підготовки до проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділи 72 окремої механізованої бригади оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України практично провели злагодження екіпажів та відділень, під час яких виконали бойові стрільби з озброєння бойових машин, артилерійських та зенітних гармат, стрілецькою зброї. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Міноборони.

Розподіл часу на проведення занять та розпорядок дня для резервістів складені таким чином, щоб особовий склад був максимально задіяний до бойового навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові розвідники Сил спецоперацій відпрацювали порядок десантування з гелікоптера

“Заняття проводяться вдень та вночі, й сплановані тиким чином, щоб максимально ефективно використовувати відведений час на заняття. Дуже важливу роль у злагодженні підрозділів відіграє те, що резервісти прийшли на свої посади та у свої підрозділи, де командири вже знають їх сильні та слабки сторони, що добре сприяє процесу підготовки та навчанні”, — заступник керівника навчань з практичних дій полковник Олександр Козлов.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =

Close