Україна

Презентовано експортний бренд України (фото, відео)

Українські товари та послуги просуватимуться на міжнародні ринки за допомогою експортного бренду України, інформує 1NEWS.

 

Про це на його презентації повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

“Експортний бренд допоможе покупцям з усього світу краще впізнавати українську продукцію. Це зможе об’єднати різні за асортиментом і типом товари та послуги під єдину візуальну концепцію та стилістику. Звісно, так буде створений додатковий візуальний зв’язок між різними галузями та секторами. Це, у свою чергу, сприятиме торгівлі та кращій конкурентоспроможності українських товарів на світових ринках. Адже цей бренд базується на бренді UkraineNow, раніше затвердженому урядом”, — сказав Кубів.

Передбачається, що експортний бренд полегшить вихід бізнесу на нові ринки. Оскільки кожен український експортер зможе користуватися репутацією всіх інших українських експортерів, незалежно від галузі. Особливо стане у нагоді експортний бренд малому та середньому бізнесу, адже додаткові витрати пов’язані з просуванням на зовнішніх ринках, часто стають для них суттєвою перешкодою для розвитку експортного потенціалу.

В свою чергу Штефан Шльойнінг, керівник Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні додав, що запуск експортного бренду – важливий крок у наданні допомоги українським компаніям у використанні в повному обсязі унікальних можливостей, що запропоновані в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Франсіс Маліж, керуючий директор ЄБРР у секторі фінансових установ, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу відмітив досягнення, які є результатом плідної співпраці між Урядом України, зокрема, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, та ЄС, на користь українських підприємств та всієї країни. «Наявність сильної експортної марки є надзвичайно важливим для українського бізнесу, який прагне розширити свій глобальний потенціал та представляти свою продукцію та послуги на нових ринках за кордоном. Це також необхідно для участі малих та середніх підприємств у торгових місіях та міжнародних виставках. Більш того, експортний бренд, який ми відкриваємо сьогодні, посилить репутацію та прозорість України на міжнародній арені», – зазначив він.

У повідомленні додається, що вже у листопаді цього року українські експортери, об’єднані експортним брендом, представлятимуть досягнення та експортні можливості України на China International Import EXPO 2018, наймасштабніший міжнародній експортній виставці світу. Експортну пропозицію України представлятимуть харчова промисловість, галузь інформаційно-комунікаційних технологій, креативна галузь, машинобудування, аерокосмічна та авіаційна галузі і сектор туризму.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close