Україна

Відстороненого голову КС не пустили в будівлю суду

19 січня працівники Управління державної охорони України без повідомлення про причини вкотре не допустили Голову Конституційного Суду України Олександра Тупицького до приміщення Суду та робочого кабінету, повідомляє 1News з посиланням на повідомлення КСУ.

За словами Олександра Тупицького, вказане є черговою спробою протиправного втручання у діяльність Голови Конституційного Суду України, перешкоджанням виконанню ним своїх службових обов’язків, спрямованим на блокування роботи Конституційного Суду України в цілому.

«Указом Президента України Олександр Тупицький відсторонений від посади судді Конституційного Суду України, адміністративні функції як Голови Суду він має виконувати, оскільки на це його уповноважили судді Конституційного Суду України», – вважають у суді.

Там же додали, що нездійснення адміністративних функцій Голови Суду призведе до дестабілізації роботи всієї інституції.

29 грудня 2020 року президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення голови Конституційного cуду Олександра Тупицького від посади судді КС строком на два місяці.

30 грудня у КС заявили, що вважають указ Зеленського про відсторонення Тупицького “юридично нікчемним”, і закликали його скасувати.

Останні новини

Back to top button