Україна

Відсьогодні офіційно починає працювати ДБР

27 листопада 295 слідчих відомства складуть присягу, серед них буде призначено 102 слідчих центрального апарату і 193 слідчих територіальних управлінь ДБР, інформує 1NEWS.

Про це йдеться у повідомленні директора зазначеного відомства Романа Труби, опублікованому раніше в офіційному урядовому виданні “Урядовий кур’єр”.

“Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повідомляє про початку діяльності Державного бюро розслідувань з 27 листопада 2018 року як центрального органу виконавчої влади, який здійснює правоохоронну діяльність з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції”, – зазначено в ньому.

Очікується, що сьогодні складуть присягу 295 слідчих. Серед них будуть призначені 102 слідчих центрального апарату і 193 слідчих територіальних управлінь ДБР. У центральному апараті та територіальних управліннях сформовані слідчі підрозділи за трьома напрямками: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; розслідування злочинів, скоєних співробітниками правоохоронних органів і в сфері правосуддя; розслідування військових злочинів.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close