Україна

Відомий український письменник повідомив, що не підписував заяву на підтримку Порошенка

Відомий український письменник, Герой України Юрій Мушкетик заявив, що не підписував заяву на підтримку Петра Порошенка на майбутніх президентських виборах. Про це він повідомив після оприлюднення так званої заяви «відомих українських письменників» які, як повідомляється, «закликали голосувати за Порошенка», йдеться на сайті телеканалу 24, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Прошу не використовувати мене у боротьбі за посаду президента України. Я не давав згоди на використання мого імені у політичній заяві на підтримку Петра Порошенка», – заявив Мушкетик.

Як повідомляв «Главком», відомі українські письменники закликали голосувати за Порошенка.
Сама заява на підтримку Порошенка з’явилася у четвер, 21 березня. Автори у ній «звернулися до українських громадян напередодні президентських виборів».

Додамо, що документ підписали такі видатні українські літератори, як Іван Дзюба, Василь Герасим’юк, Любов Голота, Богдан Горинь, Віктор Женченко, Микола Жулинський, Анатолій Кичинський, В’ячеслав Медвідь, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Михайло Сидоржевський, Віктор Терен, Тарас Федюк, Олег Чорногуз і Юрій Щербак.

Tags
загрузка...

Related Articles

2 Comments

  1. Все таки письменники як і більшість інших гуманітаріїв не достатньо глибоко розуміють, що відбувається.
    Найкращим президентом був би Ігор Смешко. ВІн інтелектуал і патріт. Інтелектул, напевно тому що він не гуманітарій, а доктор технічних наук і генерал.

  2. Що в наш час створили вищезгадані письменники?Хто їх читає?Обговорює?Вони отримали міжнародні премії в галузі літератури?Живуть за рахунок минулих “заслуг” перед почившим в бозі СРСР.Звикли вилизувати владу.

Back to top button
Close