Україна

Відомий російський поет назвав себе українцем

Про це російський політтехнолог Андрій Орлов, який перераховував гроші Збройним силам України (ЗСУ), заявив в опублікованому 16 листопада інтерв’ю Обозревателю, передає 1NEWS.

За словами колишнього російського політтехнолога Андрія Орлова, відомого як поет Орлуша, у ньому немає української крові, але попри це, він українець політично.

“Коли мені кажуть: ось ти платиш податки в Росії, які переважно прямують у кишеню Путіну, він навіть оплачує з цих грошей зброю. Однак, до речі, я чимало коштів перевів на допомогу ЗСУ прямим переводом “з-за поребрика”. І на лікарів, і на госпіталі, і на все інше”, – заявив Орлуша.

За словами Орлуші, в Україні він залишив за свої концерти більше податків, ніж від нього “отримала податкова служба Росії за останні п’ять років”.

“У мене особисто нуль української крові, але я – теж політичний українець. І ті хлопці, які зараз сидять у тюрмі за те, що виходили з плакатами за звільнення захоплених біля Керченської протоки українських моряків, українського політв’язня Олега Сенцова і кримських татар, вони теж політичні українці. “Українець” для мене – це не тільки генетика, прописка чи колір паспорта, а ще й щасливе відчуття свободи і бажання приєднатися до маси вільних людей, що рухаються у правильному напрямку”, – пояснив поет.

Він підкреслив, що після вторгнення РФ в Україну виступив на боці Києва, тому що розуміє – йдеться про злочин.

“Ви вважаєте, що те, що я живу від Києва за 1200 км, означає, що у мене вимкнули мізки, совість і розум? Я, як людина, як і безліч інших у світі (не тільки етнічних українців), розумію, що це неправильно і злочинно”, – зазначив Орлуша.

 

 

 

Останні новини

Back to top button