Україна

Відомий боксер став кандидатом на посаду міського голови Вінниці

У середу, 23 вересня, у Вінниці відбулася партійна Конференція «Опозиційної платформи – За життя», на якій були висунуті кандидати у депутати міської ради та кандидат на посаду Вінницького міського голови, яким став боксер В’ячеслав Узелков, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу партії.

фото прес-служби ОПЗЖ

Зазначається, що Узелков подякував за довіру та запевнив, що зробить все можливе для перемоги.

«Мені дуже приємно бути в складі такої сильної команди. Я добре знаю сьогоднішні проблеми – це і благоустрій, і соціальна незахищеність містян. Мені прикро, що лише центральні вулиці виглядають начебто пристойно, а у віддалених районах – безліч проблем. Впевнений, що разом з усією командою ми наведемо лад та зробимо наше місто процвітаючим та комфортним для життя. Разом – переможемо!» – переконаний В’ячеслав Узелков.

Голова Вінницької міської організації ОПЗЖ Донатас Піскун у своєму виступі зазначив, що опозиціонери зібрали сильну та перспективну команду. «Я вдячний кожному, хто є її частиною. Я впевнений, що на цих виборах ми багато кого здивуємо. Наш кандидат – це та людина, яка має сильний дух, власну думку, ідеї щодо розвитку міста, його знають та поважають вінничани. Це людина, яка любить своє місто і вміє перемагати», – підкреслив Піскун.

У свою чергу Юрій Бойко наголосив на важливості місцевих виборів, адже саме від реалізації змін на місцях багато в чому залежить розвиток країни. «Я радий бачити багато знайомих облич, людей, які витримали дуже непрості часи, ставши бійцями за свою партію. Тому я впевнений, що на цих виборах ми отримаємо хороші результати. Чому я приділяю значну увагу виборам місцевого рівня? Від початку децентралізації в Україні ми розуміли, що міста та регіони потребують більшої самостійності, що місцеві органи влади повинні стати більш авторитетними. Вінниця – дуже конкурентне місто. Всім нам доведеться витримати серйозну боротьбу на шляху до успіху. Але я вірю, що ми це зможемо, бо я бачу тут амбітну, професійну, молоду команду, яка йде на вибори не за особистою вигодою, а з бажанням розвивати місто та працювати для вінничан», – заявив Співголова партії.

Також на конференції висунули 54 кандидати до Вінницької міської ради.

В’ячеслав Узелков – боксер-професіонал, виступав у напівважкій вазі.

У 2014-2015 роках  був членом журі на телепроекті «Україна має талант».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close