Україна

Відому мережу АЗС оштрафували на 6,5 мільйонів гривень за високі ціни на пальне

Завдяки змові компанії – порушники в серпні 2017 продавали скраплений газ на АЗС за завищеною ціною

Власник акцій «ОККО» програв суд з АМКУ.

Тепер «ОККО» має заплатити 6,5 млн.грн штрафу за завищенні ціни на автомобільний газ, повідомляє 1NEWS.

Влітку 2018 року Антимонопольний комітет наклав 6,5 млн.грн. штрафу на компанії групи «ОККО» – ПП «ОККО-Бізнес Контракт», ПП «ОККО-Контракт», ТОВ «ОККО-СХІД» і ТОВ «ОККО-Рітейл» за цінову змову з іншими учасниками ринку – групою «Надежда», групою «WOG», ТОВ «Авантаж 7» та ТОВ «Факторінг Груп». Завдяки змові компанії – порушники в серпні 2017 продавали скраплений газ на АЗС за завищеною ціною.

Кожна компанія-порушник з групи «ОККО» оскаржила свій штраф до суду, і кожна його програла. «ОККО-Контракт» дійшло до Верховного суду двічі. Та 3 листопада Верховний Суд вже вдруге передав справу на новий розгляд до першої інстанції.

Проте на цьому судова тяганина не закінчилася. Власник акцій компанії з групи «ОККО» – компанія «GNG International Limited» у 2020 році, не будучи учасником процесу, вирішила також подати апеляцію. Нібито судами вирішувалося питання про її права, обов`язки та інтереси, як власника оштрафованих компаній.

«Але і апеляційний, і Верховний Суд не оцінили правового креативу та відмовили у задоволенні скарг компанії, зазначивши, що оскаржувані рішення не містять будь-якого посилання на права, інтереси чи обов`язки «GNG International Limited», та рішення щодо неї судами не приймалися», – відмітили у «Лізі антитрасту».

Джерело: Наші гроші

Останні новини

Back to top button