Україна

Від України на «Дитяче Євробачення» поїде 11-річна вінничанка

У національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2018 перемогла вінничанка Дарина Красновецька з піснею “Say love”, інформує 1NEWS.

Дівчина представлятиме Україну на міжнародному конкурсі, що пройде 25 листопада в Мінську (Білорусь).

З-поміж 10 фіналістів переможця визначали за результатами оцінювання журі та з урахуванням дорадчого голосу від глядачів, які голосували онлайн.

До професійного журі увійшли: фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя, співачка та членкиня правління суспільного мовника України Олександра Кольцова, співак та композитор LAUD, співачка й переможниця багатьох міжнародних вокальних конкурсів Софія Куценко й народна артистка України Марія Бурмака, яка очолила суддівський склад.

Переможниці цьогорічного національного відбору на Дитяче Євробачення Дарині Красновецькій 11 років.

Дівчинка професійно займається вокалом вже понад 5 років. У 2016 році Дарина брала участь у вокальному талант-шоу “Голос. Діти”. Уже 2 роки поспіль  вона бере участь у дитячому фестивалі “Чорноморські ігри”, де в 2017 році перемогла в номінації “Дівчата (молодша група)”, а в 2018-му – в категорії “Дівчата (середня група)”.

Дарина любить малювати, займається сучасними танцями і грає на фортепіано.

Раніше, в Національній телерадіокомпанії України заявили, що через «критичне недофінансування» наша країна не буде представлена на дитячому «Євробаченні».

Минулого року на проведеному в столиці Грузії Тбілісі дитячому конкурсі «Євробачення-2017» Україну представляла 12-річна Анастасія Багінська. Дівчинка увійшла в десятку кращих, посівши 7-е місце.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close