Україна

Від призову ухиляються понад 23 тисячі киян

Станом на 5 листопада у Києві ухиляються від призову на строкову військову службу 23 тисячі 494 осіб, інформує 1NEWS.

Про це під час брифінгу заявив військовий комісар Київського військового комісаріату полковник Сергій Клявлін.

“Станом на 5 листопада, відповідно до плану, ми призвали до лав Збройних Сил України 39,5%. Явка призовників, які мають прибувати на призовні дільниці районних призовних комісій вкрай низька. Відповідно до закону України, кожен військовозобов’язаний, який перебуває на військовому обліку, має звернутися до районного військового комісаріату для проходження військово-медичної комісії, для визначення ступеня придатності. Громадяни, жителі Києва, до призовних дільниць як не зверталися, так і не звертаються”, – сказав Клявлін.

За його словами, станом на 5 листопада не з’явилися до призовних дільниць 23 тисячі 494 особи.

Водночас він повідомив, що станом на сьогодні до лав ЗСУ на військову службу за контрактом призвано 346 мешканців Києва, які виявили бажання проходити військову службу. “З них 76 – жінки, 163 – мають статут учасника бойових дій”, – додав він.

Також, за його словами, найкращі показники стосовно призову на строкову службу за контрактом у Печерському районі Києва – 50%, Солом’янському районі – 46%, Шевченківському районі – 43%.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. Та ну. Целых 23 тысячи??? Что, чем дальше тем меньше дураков “захищати найдорожче”? И чье НАЙДОРОЖЧЕ спрашивается? РОШЕН порошенка? Или наворованое министрами, депутатими всех мастей? А может их за нежелание надо осудить? А почему? Чем эти призовники хуже тех же отпрысков порошенко? Сына авакова? Или того же генпрокурора? Кто то видел их фамилии в рядах призывников? На передовой на востоке? Ау, АТОвцы, кто нес службу с сыном порошенко? Ах, да, там семейный подряд-один президент, второй депутат. Ну и тд. Где патриотизм то? Так что от от пацанов требовать? Где пример для подражания? Что бы спокойно можно было тыкнуть пальцем. Да, Родину защищать надо. Только не выборочно, кто откупиться не может. Все должны. А тем более сынки власть имущих. Пусть бы защищали свое “найдорожче”. А так. Печально это, пановэ

Close