Україна

Від 50% до 75% зростуть зарплати прокурорів

Заробітня платня у прокурорів Генпрокуратури після проходження атестації і відповідних постанов Кабінету міністрів буде суттєво підвищена, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це на брифінгу заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

“Дякуючи уряду, зарплати прокурорів суттєво підвищуються, десь від 50 до 75 відсотків. Наразі постанови вже прийняті, вони оформлюються у Секретаріаті Кабміну. Я думаю, вони невдовзі будуть опубліковані, і невдовзі прокурори оновленої прокуратури отримуватимуть інші зарплати”, – сказав Рябошапка.

Він відзначив, що рівень зарплат прокурорів ГПУ після атестації поки не може бути таким, як у спеціалізованих антикорупційних інституцій, оскільки вони “спеціалізовані і мають трохи інші гарантії захисту, в тому числі і заробітні плати”.

“Але це достатньо серйозне підняття заробітних плат і достатньо серйозні гарантії. Принаймні, вони будуть не гіршими, ніж у інших органів досудового розслідування, це точно. Можливо, десь ми виходимо на рівень заробітних плат у НАБУ”, – підкреслив Рябошапка.

За його словами, передбачається, що буде зовсім інша система розподілу справ і система оцінки того, як прокурори виконують свої повноваження.

“За результатами справедливого розподілу справ і справедливої оцінки, відповідно, будуть застосовуватися і преміювання, і так звані бонуси. Тобто, не так, як зараз — всім підряд однакова ставка, умовно кажучи, 100 відсотків, а відповідно до того, хто і що зробив. І будуть інші додаткові гарантії, які пов’язані, в тому числі і з проходженням кар’єри, яка ґрунтується на результатах справедливої оцінки роботи”, – додав генпрокурор.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close