Україна

Верховний Суд України визнав законною реадмісію Саакашвілі до Польщі

Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу Міхеіла Саакашвілі у справі за його позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, Міністерства внутрішніх справ України

Верховний Суд визнав законними дії суб’єктів владних повноважень щодо реадмісії Міхеіла Саакашвілі до Республіки Польща.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу Міхеіла Саакашвілі у справі за його позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно визнання незаконними та скасування рішення та вчинення дій щодо реадмісії позивача до Республіки Польща”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Саакашвілі просив визнати незаконними дії цих органів влади від 12 лютого 2018 року щодо виконання рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд відмовив експрезиденту Грузії, колишньому губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі у задоволенні позову до Державної міграційної служби щодо його реадмісії.

Нагадаємо, колишній президент Грузії та ексголова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі був прийнятий на території Польщі на підставі заяви про реадмісію, поданої Державною міграційною службою України.

Джерело: Верховний Суд України

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close