Україна

Верховна Рада звільнила міністрів фінансів та охорони здоров`я і провалила призначення нових

Верховна Рада звільнила Ігоря Уманського з посади міністра фінансів. За відповідну постанову проголосувало 249 депутатів.

Сьогодні ж депутати проголосували за звільнення міністра охорони здоров`я Ілля Ємця. За проголосував 271 депутат.

В той же час депутати відмовились призначити на посаду міністра фінансів Сергія Марченка. За проголосувало всього 223, при необхідних 226.

Також не вистачило голосів за призначення Максима Степанова міністром охорони здоров`я. За проголосували лише 217 депутатів.

Окремо спікер Верховної Ради Дмитро Разумков зачитав лист від Президента України, в якому він просить зняти з порядку денного питання призначення міністра енергетики. На цю посаду претендувала Ольга Буславець.

Зазначимо, що сьогодні депутати зібрались на позачергове засідання. Всі рішення вони приймають без обговорення.

Додамо, що раніше стало відомо, що Ілля Ємець не писав заяву на звільнення. В той же час за інформацією першого заступника голови фракції “Слуга народу” Олександра Корнієнка, міністр фінансів Уманський написав заяву про відставку.

На своїй посадах Уманський та Ємець пропрацювали менше місяця.

29 березня на нараді у керівництва ВР відбулася зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Буславець, охорони здоров‘я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close